Biciklete shum e mire

Shitet nga: biciklet 25 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
bicikleta oshte shum e mire dhe oshte e lire i bunojn te gjitha poashtu muna me bo ndrrim kerkoj bleres serioz edhe pse i ka ato vijat e zeza ja kom ly vet per qef qe nuk besoni najsen qe eshte e vjedhur prindin e thirrim merremi vesh me to.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim