Bicikleten 120 euro

Shitet nga: Ariani 25 Pri 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes urgjent bicikleten e cila eshte ardh tani nga De
Te gjitha pjeset i ka te gravuara Shimano
Eshte 26 ka gjithsej 21 shpejtsi
Posedon ndriqimin para dhe mbrapa me dinamo
Eshte teper praktike dhe e rehatshme me vozit
Nuk e posedon ndonje defekt me fjale te tjera prefekt
Qmimi eshte 100 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim