Bicikleten CALIFORNIA

Shitet nga: Ariani 25 Pri 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bicikleten e cila eshte ardhur nga De
Eshte e pershtatshe me terene te rrafshta dhe malore
Ndiqimin eksta para dhe mbrapa
Te gjitha pjeset i ka shimano frenat me glicerin
amortizerat me bllokim edhe amortizohen ne baze te peshes suaj
26 eshte ka 27 shpejtsi eshte po thuajse e re
Me nje fjale eshte prefekte
si shihet edhe ne foto
Vetem ndonje i pasionuar per biciklet ja dine vleren
Eshte prefekte
qmimi eshte 450 € i diskutushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim