Biciklla per femi

Shitet nga: almir 16 Nën 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shesum biciklla per femi te ardhun nga London biciklla eshte shum e fort dhe e qendrushme per qfardo peshe te femiut ka mbrojtjen siq e shihni ne foto per mos mu rrxu femiu ka 3 pulla me ngjyra te ndryshme te cilat e leshojn ka nje muzik te ndryshum te bukur per femi poashtu ka mbulesen nalt mbi kok kunder shiut ose diellit poashtu ka ngjyra per vajza dhe per djem ka edhe nje fuz perpara kur vozitet bicikleta fuza fillon te sillet dhe duket shum bukur qmimi 37 euro bicikllat jan te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim