Biciklla

Shitet nga: Biciklla 28 Shk 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shiten urgjent bicikllat te posaardhura nga gjermania, bicikllat jan ne gjendje te rregullt dhe shume te mira qmimi shum i volitshem prej 40 deri ne 90€.
Per info tjere thirrni ne nr: 049-172-268 apo ne viber 049-443-494.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim