Bicikllat cube

Shitet nga: Hasan 20 Tet 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shiten bicikllat cube jan n gjendje t shkelqyshme por info kontaktoni ne ket nr +37744875752 i njojti nr dhe n viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim