Bicikllat t sapo ardhura nga gjermania

Shitet nga: Hasan 04 Tet 16:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bicikllat GHOST DHE YAMAHA t sapo ardhura nga gjermania bicikllat jan n gjendje t shkelqyshme por info kontaktoni ne numrin +37744875752 i njojti nr dhe ne viber

GHOST 330 € YAMAHA 1700 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim