Bicikllat t sapo ardhura nga gjermania CUBE

Shitet nga: Hasann 20 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shiten 4 bicikleta t sapo ardhura nga gjermania . Bicikllat jsn n gjendje tshkelqyshme jan shum pak t pordorta pothuajse t reja . Por info mun te kontaktoni ne ket nr +37744875752 i njojti nr dhe n viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim