Biciklle

Shitet nga: xxx 14 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes bicikleten ne gjendje te mir me amartizera para dhe me shpetsi firma gianiti numri irrotave asht 26 me rrota te qana
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim