Biciklle

Shitet nga: xxx 19 Pri 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes bicileten ne gjendje te rregoll dhe meshpetsi21 dhe me amartizera para me qmim te voltshom numri i rrotave asht 26
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim