Biqiklet 26

Shitet nga: Krenar 13 Mar 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Biqiklet 26 shum e ruajtur me pjes Shimano dhe pjeset i ka origjinale
per me shum Kontaktoni ne 049/334-803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim