Biqiklet NEXT

Shitet nga: Kosovar 16 Pri 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shesh bicikleten NEXT e ardhur nga amerika, ka ngjyr te kuqe me te hint dhe nuk ka gerrvishtje prishje apo diqka tjeter.Punon perfekt gomat e reja 20. Poashtu frenat e reja frenon edhe me pedale bandashat jan duo me 2 shtresa dhe nuk dredhohen. bashk me biqiklet vjen edhe mbrojtsja e kokes ose kaciga e cila ka ardh bashk me biqiklet.Qmimi i lir dhe poashtu i diskutueshem per me shum informata mund te kontaktoni ne numrat 044-314-550 dhe 045-407-668 poashtu ne viber ne te 2 numrat +37744314550.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim