Biqiklet me 18 shpejtsi

Shitet nga: xxx 22 Gsh 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet biqilketa me 18 shpejtsi.
Biqikleta ka 2 automatat shimano.
I punon koshnica e mramt poashtu dhe e para.
Gumen e marmt e ka tre te ndrrume.
I ka amertizerat e para dhe i punojn shum mir.
Me nje fjal ipunojn tegjitha senet!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim