Biqiklet shum e rujtme

Shitet nga: edon 06 Tet 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet biqikleta shum e rujtme dhe shum e mir i punojn frenat gumat i ka te reja osht shum e let dhe e mir per tu vozitur siq shihet edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim