Biqikleta Y Tec

Shitet nga: Biqikleta 20 Qer 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet biqikleta Y TEC e sapoardhur nga gjermania shum e rujtun ne gjendje perfekte eshte e tipit mountain bike edhe per terrene malore posedon amortizim perpara dhe prapa posedon edhe dinamen me drita qe punojn te gjitha perfekt goma te mira 26 -she te gjitha pajisjet i ka origjinale shimano
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim