Biqikleta origjinale DRIVE

Shitet nga: Biqikleta 20 Qer 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet biqikleta DRIVE origjinale nga gjermania shum e rujtun pos me kan e re me goma te reja dhe punon veq me kan e re me 24 shpejtesi qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim