Bmx i ardhur nga Gjermania

Shitet nga: Diar 26 Sht 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bmx e ardhur nga Gjermania krejt senet i ka te reja si :frenat sajllen e frenave , bandashat i ka te ri dhe me shum tela si ne foto , edhe shala eshte e re , edhe gomat e jashtme dhe te brendshme jan te reja

Qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim