Bmx

Shitet nga: Bmw 19 Shk 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes Bmx i ardhur nga Gjermania gomat e mbrendshme dhe te jashtme i ka te reja ,sajllet e frenave i ka te ri edhe gumat e frenave i ka te reja,bandashat i ka me shum tela si nfoto ,shala osht e re.Te kjo foto qe po shihet ma ndryshe osht kur i ka pas gomat edhe shalen e vjeter edhe u kon ngjyr tjeter veq kshtu bmx osht i njejti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim