Shes Bicikleten Cube 29 she

Shitet nga: Cube 22 Pri 07:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Cube
Modeli: Mountainbike
Shes Bicikleten Cube 29 she osht shum ne gjendje te mir e arthur nga Zvicra frenat i ka me disca dhe me vaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim