Dy bicikleta

Shitet nga: bicikleta 13 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shiten dy bicikleta ne gjendje te mir dhe cmimi shum i arsyshem nese shiten bashk jon 60 euro dy bicikletat nese shiten ndamaz kan tjeter qmim e kuqja 40 e kalterta 30 shih fotot.
mund te kontaktoni edhe ne viber +37744946019
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim