E SHITUR: Bicikleta Active MTB 28"

Shitet nga: A. 11 Qer 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   150 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet bicikleta Active MTB Hill, madhesia 28", Pjeset i ka Shimano Acera, frenat i ka me disk dhe eshte shume e ruajtur.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim