Ekologjiks - Shitje të biçikletave

Shitet nga: EKOLOGJIKS 10 Shk 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bli biçikletën tënde me çmim shumë t'volitshëm tek ne.
Kemi biçikleta t'llojeve të ndryshme për t'rritur dhe fëmijë, çmimet e t'cilave variojnë prej 80 deri në 120 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim