Flm Merr Jep u shitTrek 3500 si i ri me bateri e..

Shitet nga: Trek 23 Qer 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Trek 3500 hybrid montbike me bateri. Made in U S A. Si e re. Shkon me energji te baterise deri 40 km distance. Vozitje extra te lehte i dedikuar per te gjitha grupmoshat dhe te dyja gjinite. Vozitje te lehte, pa mund. I dedikuar per qytet, mal, magjistrale. E posedon mbushesin e vet per 220 V. Ka 21 shpejtesi, Shimano ndrruesit, amortizer me bllokade perpara. Pothuajse e re. Punon perfekt. Ejani provojeni dhe binduni. Ne pjertesi te perpjete shkon si me qene rrafsh. Ndersa kur eshte rrafsh shkon si me qene teposhteze. E po te leshoheni te poshte, duhet te ndalet elektromagneti i cili gjindet ne rroten e pare, perndryshe fluturoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim