MTB Merida Matts 800

Shitet nga: Goni 08 Shk 01:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   750 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes MTB Merida Matts 800 model i 2015 po thuajse e re, keto jane specifikat e MTB, (Ekstra pjese Matsin e shpejtesis, Zile me busull, Timoni 72 cm, Drynin, Drita sinjalizuse Lled para dhe mbrapa, Gomat e reja) Çmimi i diskutueshem.
Large Size - 20 inch
SPEEDS 27
FRAME Matts TFS-Comp-Disc
COLOR silk matt black (white)
FORKSR RockShok
DERAILLEURS F/R Shimano SLX / Deore XT Shadow
REAR DERAILLEUR Shimano Deore XT Shadow
SHIFTER F/R Shimano SLX Rapidfire
BRAKE LEVERS Shimano M575
BRAKES F/R Shimano M575 Disc 180/160 mm
FRONT DERAILLEUR Shimano SLX 34.9 BB SET attached
BRAKE FRONT Shimano M575 180
BRAKE REAR Shimano M575 160
CHAIN Shimano CN-HG53
CHAINWHEEL Shimano SLX 44-32-22
HUBS F/R Shimano M595 Centerlock
SPOKES Stainless Black
RIMS Merida TFS Disc-Eyelet-Black
FREEWHEEL Shimano CS-HG61-9 11-34
TYRE Schwalbe Smart Team
SADDLE X-Mission Line
PEDALS Funn Viper Flat Pedals

Gomat dhe gurtnet i ka te reja te posa vendosura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim