Mbajtse per biciklete NE KUKE

Shitet nga: zzzzz 07 Krr 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes mbajtsen per bicikleta qe vendosen ne kuke te vetures
per ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim