Mountain bike CANFOX

Shitet nga: Mount bike bicikleta 16 Pri 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet bicikleta mountain bike CANFOX, prodhim gjerman,
Skeletin e aluminit, shume e lehte,
Frenat me disqe,
Amortizeri XCR me mundesi bllokimi,
Pajisjet krejt shimano,
Rrotat dhe timoni Black Compt.
Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire, shume pak eshte perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim