Principia 650 sport

Shitet nga: principia 16 Krr 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bicikleten garuese Principia 650 te aluminit me pjese shimano. Bicikleta eshte ne gjendje te rregullt dhe shume e lehte e ardhur nga danimarka. http://capitaldealsonline.com/store/principia-650-19-5-road-tri-bike/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim