SCOTT VOLTAGE YZ 45

Shitet nga: Ensar 05 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta ka dy muaj qe esht importuar nga Gjermania
dhe eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim