SCOTT

Shitet nga: daloki 08 Sht 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Biciklet scoot e ardhur nga zvicrra 26qe frenimi me disqe me Glicerin, armatizimi me bllokat per asfallt dhe per mal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim