SUPER BICIKLETA nga ZVICRA

Shitet nga: NTP MENCI 16 Shk 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Tek NTP MENCI mund te gjeni material ekskluzivisht nga Zvicra:
Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te llojeve te ndryshme, motor, skuter, skija, goma te automjete,frigorifer etj.
Neve mund te na gjeni ne Koretin/Kamenice (lokali dhe magacini) si dhe ne autotregje ne Gjilan te shtuneve, ne Prishtine te dielleve( autotregu te ETC, rruges per Fushekosove), por edhe ne facebook account:
http://www.facebook.com/NtpMenci
http://www.facebook.com/NtpMenci -ketu mund ti shihni produktet, ta dini qmimin edhe shume gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim