Scott 21 shpejtsi shum e mir

Shitet nga: Scott 05 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bicikleten scott shum e mire e leht dhe shum praktike eshte ne gjendje shum te mire e shes per arsye personale.... Mundeni me kontaktu nviber...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim