BICIKLETA ME SUPER QMIM nga ZVICRA

Shitet nga: NTP MENCI 17 Mar 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: Scott
Modeli: 26
NTP MENCI ofron material ekskluzivisht nga Zvicra:
Tv, kompjuter, laptop, dvd, studio, bicikleta te llojeve te ndryshme, motor, skuter, skija, goma te automjete,frigorifer etj.
Neve mund te na gjeni per TV ne Prishtine ne MAT 1 rruga-Fazli Gashi(afer shkolles 17 SHKURTI-PAVARSIA) si dhe per te gjitha produktet tjera ne autotregje ne Gjilan te shtuneve, ne Prishtine te dielleve( autotregu te ETC, rruges per Fushekosove), por edhe ne facebook account:
http://www.facebook.com/NtpMenci
http://www.facebook.com/NtpMenci -ketu mund ti shihni produktet, ta dini qmimin edhe shume gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim