Shes BMX STAR

Shitet nga: Genti 28 Sht 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bmx star
Bmx Poseidon:
2 frena shum te mir (e para dhe e mramta)
Ngjyr te kuqe dhe dekor te zi
Kemben mbajtse
Hekrat ne bandash
Bandashet me shum tela
Me nje fjal I ka te gjitha
Bmx nderrohet edhe me ndonje biciklete me madhesi 24inch ose 26inch
Nr kontaktues: 044 178 144
Mund te therrisni nga ora 13 deri ne ora 22
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim