Shes biçikleten ne gjendje te mire

Shitet nga: Muhammed 30 Sht 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Biçikleta eshte ne gjendje te mire dhe eshte vozit vetem nga nje person si she eshte e blere nga jasht vendi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim