Shes bicikleten WHEELER

Shitet nga: Albert 09 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet bicikleta wheeler, bicikleta eshte ne gjendje te perkryer, punon perfekt.
Vlen te theksohet se bicikleta posedon te gjitha paisjet shimano, ndrruesit e shpejtsive seri e fundit, bandasha dy palsh, frenat me disqe, armotizerin me bllokad, eshte alumin, e leht dhe shum praktike per vozitje ne rrug te asfaltuara.
Qmimi eshte 750 euro, i negociueshem.
Ju mirepres ne kete numer +38649197917 edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim