Shiten RESERVERA-DIGITAL HD + HDMI te ardhur ng..

Shitet nga: RESERVERA 02 Tet 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shiten RESERVERAT HD DIGITAL + Portin per HDMI digitaler HD TV mini Satelliten Receiver DSR 590 HDE - SKYMASTER Digital Satellite Receiver DX 7- te sapo ardhur nga gjermania jon findon te ri siq po shihen edhe ne fotografi. Te gjith te interesuarit mund te lajmroheni ne keta nr. Te telefonit 044 330 122 dhe _049 577 305
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim