Shitet Biçikleta Me 2 Diska

Shitet nga: armend 07 Sht 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bicikleten ne gjendje shum te mir bandashat i ka 26 dhe me goma te gjana bicikleta koshnicat i ka me diska dhe i punojn shum mir koshnicat edhe osht ne 21 shpejtsi me armatizera me krejt senet i ka edhe osht shum pak e perdorur si dhe mun te na kontoktoni edhe ni Viber ne nr:+38649571991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim