Shitet Bicikleta Salcano - italiane

Shitet nga: Xxxxx 04 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes bicikleten Salcano prodhim italian
Bicikleta posedon guma kualitative si dhe ramin tejet t leht
Eshte e pershtatshme per rekreacion malor
Model italian i MTB se thjesht
Ka pak probleme me frena dhe me automatin e shpejtsive
I punojn po ka pak probleme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim