Shitet

Shitet nga: Pronari 19 Mar 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shitet bicikleta me të dhënat si në foto, për sa i përket përbërjeve të saj kurse si shtesë i ka ato që shihen në foton e dytë: ka nga dy palë drita me bateri para dhe mbrapa, drita reflektuese në të dy gomat, dy dryna, çantë, shishe, pompë, zile, kosh, mbrojtëse shiu para dhe mbrapa, reflektuese për këmbë, dorëza, helmetë, syze t'bardha pa dioptri, Për më shumë, më thirrni edhe në 049/172-681. Me respekt, pronari!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim