Shes BIQIKLETEN TREKKING

Shitet nga: Biqikleta 31 Mar 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Prodhuesi: TREK
Modeli: TREKKING
Shes BIQIKLETEN TREKKING E PO SA ARDHUR NGA GJERMANIA . BIQIKLRTA ËSHTË NË GJENDJE SUPER TË MIRË DHE ËSHTË PO THUAJSE E RE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim