Trup biciklete KTM XC per goma 26 '

Shitet nga: Ani 25 Jan 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

149 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Trupi eshte masa Large ,ngjyre portokalli metalike dhe e zeze . I pershtatshem per goma 26 inch me trashesi gome deri 2.5 . Cel 0697211544
Email : anatol1gjati@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim