U SHIT!! Capriolo 26 E RE Shimano

Shitet nga: Henor 16 Maj 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR   265 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes biçikleten Capriolo 26 e pa perdorur. Ka 21 shpejtesi SHIMANO dhe eshte me nje disk perpara.

Per me shume info kontaktoni ne telefon/viber/email.

Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim