ZIPPER

Shitet nga: Leutrim 18 Nën 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
ZIPPER- 26 eshte ne gjendje te mir dhe e ruajtur ka 21 shpejcsi 3 i ka per para 7 per mbrapa ka ngjYr te zez mat dhe ari viti i prodhimit 2015 .i ka te gjitha pjeste shimman .bandasht i ka dy palsh eshte per vende malore e mir.Shitet urgjent - Arsyja se i kam dy

140euro tel.045-294-537
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim