bagazh per bicikleta

Shitet nga: xxxxxxx 12 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
mbajtse per biciklete
jane 2 copa
por munde edhe te ndahen veqmas nje nga nje
044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim