biciklet bulls comfort cr, nga gjermania

Shitet nga: bujar 24 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Bicikleta osht ngjendje perfekte, shum e rujtne dhe shum pak osht e perdort

Osht origjinale ( nuk osht biciklrt kineze)

E sapoardhur nga gjermanija

Gomat schwable


Bulls Wildcross

Kategorie Cross
Einsatzgebiet Allround
Federung Hardtail
Federweg vorne 75mm
Rahmen 7005 aluminium
Rahmenhöhe 58 cm
Gewicht ca. 13,9 kg
Gabel Suntour NVX-P, 75 mm
Schaltwerk Shimano 21-speed
Umwerfer Shimano
Schalthebel Shimano
Kurbelgarnitur Shimano FC-M591-L Deore 48/36/26
Kassette Shimano, HG41 11-28 7f
Bremsen Tektro V-Brake
Lenker STYX aluminium
Vorbau STYX aluminium
Sattelstütze STYX aluminium
Sattel STYX
Naben Joy Tech
Felgen STYX DBM-1
Laufradgröße 28 Zoll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim