gjesende

Shitet nga: gjesende 17 Gsh 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
Shes biciklet california 100€
Shes biciklet arrow carbon 100€
Shes skia elan komplet me qizme dhe shtega.qmimi 160€qmimi i blerjes 750€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim