mbajtse per biciklet qe vendoset ne kuke per 3 b..

Shitet nga: avdi 07 Krr 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes mbajtst per biciklete e cila vendoset ne kuken e veturave
eshte me mundsi per1,2, 3 bicikleta
eshte nga alumini shume e lehte dhe praktike,e sigurte
tel 044 170 898 viber
049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim