shes bicikleten elektrike 28 prophete

Shitet nga: sokol 01 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shitet bicikleta elektrike e firmes prophete alurex ne gjendje pothujse te re me bateri dhe mbushes te bateris origjinale.Eshte e aluminit dhe krejtsisht e kompletume me drita .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim