shitet bicikleta e sapo ardhur nga gjermanija

Shitet nga: xxxxxxx 29 Pri 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes bicikleten
e ardhure nga gjermanija dhe nuk eshte voziture as nje km ne kosove
eshte thuajse e re
per ma tel 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim