u shite---------------------------4

Shitet nga: avdi 30 Maj 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
: Biçikleta
shes mbajtsen per dy bicikleta e cila vendoset ne gjdo veture si dhe shes bagazhine per veture
per ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim